49-CBSA-0.75X2.25X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 49-CBSA-0.75X2.25X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 49-CBSA-0.75X2.25X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
23 pcs
  • Mezua
49-CBSA-0.75X2.25X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 49-CBSA-0.75X2.25X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5331 pcs Datuen fitxa 49-CBSA-0.75X2.25X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 2.250" (57.15mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole