49-CBSA-0.5X3.75X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 49-CBSA-0.5X3.75X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 49-CBSA-0.5X3.75X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
49-CBSA-0.5X3.75X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 49-CBSA-0.5X3.75X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4366 pcs Datuen fitxa 49-CBSA-0.5X3.75X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 3.750" (95.25mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole