48-CBSA-2.5X3.5X0.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48-CBSA-2.5X3.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 48-CBSA-2.5X3.5X0.5--48S23--CIRC
Fitxak: 48-CBSA-2.5X3.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
48-CBSA-2.5X3.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48-CBSA-2.5X3.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 48-CBSA-2.5X3.5X0.5--48S23--CIRC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4306 pcs Datuen fitxa 48-CBSA-2.5X3.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole