45-CBSF-1.25X5.5X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 45-CBSF-1.25X5.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 45-CBSF-1.25X5.5X0.40--45S80--CI
Fitxak: 45-CBSF-1.25X5.5X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
45-CBSF-1.25X5.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 45-CBSF-1.25X5.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 45-CBSF-1.25X5.5X0.40--45S80--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6346 pcs Datuen fitxa 45-CBSF-1.25X5.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Beste izenak 45-CBSF-1.25X5.5X0.40
45-CBSF-1.25X5.5X0.40-ND
Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Oro har 5.500" (139.70mm) Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole