45-CBSA-2.5X5.0X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 45-CBSA-2.5X5.0X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 45 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 45-CBSA-2.5X5.0X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
45-CBSA-2.5X5.0X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 45-CBSA-2.5X5.0X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 45 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3782 pcs Datuen fitxa 45-CBSA-2.5X5.0X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 5.000" (127.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole