45-CBSA-2.0X4.25X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 45-CBSA-2.0X4.25X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 45-CBSA-2.0X4.25X0.4--45S06--CIR
Fitxak: 45-CBSA-2.0X4.25X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
45-CBSA-2.0X4.25X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 45-CBSA-2.0X4.25X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 45-CBSA-2.0X4.25X0.4--45S06--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3931 pcs Datuen fitxa 45-CBSA-2.0X4.25X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 4.250" (107.95mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole