44-CBSF-1.5X1.5X0.8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44-CBSF-1.5X1.5X0.8
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 44-CBSF-1.5X1.5X0.8--44S385--CIR
Fitxak: 44-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
44-CBSF-1.5X1.5X0.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44-CBSF-1.5X1.5X0.8 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 44-CBSF-1.5X1.5X0.8--44S385--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8688 pcs Datuen fitxa 44-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.800" (20.32mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole