44-CBSA-2.5X4.0X0.40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44-CBSA-2.5X4.0X0.40
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 44-CBSA-2.5X4.0X0.40--44S93--CIR
Fitxak: 44-CBSA-2.5X4.0X0.40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
44-CBSA-2.5X4.0X0.40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44-CBSA-2.5X4.0X0.40 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 44-CBSA-2.5X4.0X0.40--44S93--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6913 pcs Datuen fitxa 44-CBSA-2.5X4.0X0.40.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole