44-CBSA-2.25X5.5X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44-CBSA-2.25X5.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 44-CBSA-2.25X5.5X0.4--44S270--CI
Fitxak: 44-CBSA-2.25X5.5X0.4.pdf
  • Mezua
44-CBSA-2.25X5.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44-CBSA-2.25X5.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 44-CBSA-2.25X5.5X0.4--44S270--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4348 pcs Datuen fitxa 44-CBSA-2.25X5.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 5.500" (139.70mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole