44-CBSA-1.5X2.0X0.4.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44-CBSA-1.5X2.0X0.4.
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 44-CBSA-1.5X2.0X0.4.--44S49--CIR
Fitxak: 44-CBSA-1.5X2.0X0.4..pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
44-CBSA-1.5X2.0X0.4.ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44-CBSA-1.5X2.0X0.4. fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 44-CBSA-1.5X2.0X0.4.--44S49--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5188 pcs Datuen fitxa 44-CBSA-1.5X2.0X0.4..pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole