44-CBSA-0.5X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 44-CBSA-0.5X2.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 44 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 44-CBSA-0.5X2.5X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
44-CBSA-0.5X2.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 44-CBSA-0.5X2.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 44 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5188 pcs Datuen fitxa 44-CBSA-0.5X2.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole