42-CBSFN-7.5X9.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4--42S96--CIR
Fitxak: 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
42-CBSFN-7.5X9.0X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4--42S96--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1578 pcs Datuen fitxa 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 7.500" (190.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 9.000" (228.60mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 7.500" (190.50mm) X 9.000" (228.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole