42-CBSA-2.0X3.0X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 42-CBSA-2.0X3.0X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 42-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
42-CBSA-2.0X3.0X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 42-CBSA-2.0X3.0X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5094 pcs Datuen fitxa 42-CBSA-2.0X3.0X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole