40-CBSA-2.75X4.5X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40-CBSA-2.75X4.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Fitxak: 40-CBSA-2.75X4.5X0.4.pdf
  • Mezua
40-CBSA-2.75X4.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40-CBSA-2.75X4.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3997 pcs Datuen fitxa 40-CBSA-2.75X4.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 4.500" (114.30mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount