32-78AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 32-78AH-SN-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16
Fitxak: 32-78AH-SN-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
32-78AH-SN-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 32-78AH-SN-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5080 pcs Datuen fitxa 32-78AH-SN-16.pdf
Zabalera 0.780" (19.81mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna Flash ionikoa Tin
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.320" (8.13mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
32-820-90C
32-820-90C
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Stockean: 9308 pcs
Deskarga: 32-820-90C.pdf
RFQ
Stockean: 8100 pcs
Deskarga: 32-6823-90C.pdf
RFQ