3-23T-BD-12
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3-23T-BD-12
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.03 X 0.23 BD 12.0--3-23T-BD-12
Fitxak: 3-23T-BD-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
3-23T-BD-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3-23T-BD-12 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.03 X 0.23 BD 12.0--3-23T-BD-12 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 24489 pcs Datuen fitxa 3-23T-BD-12.pdf
Zabalera 0.230" (5.84mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 12.000" (304.80mm) Altuera 0.030" (0.76mm)