3-20T-BD-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3-20T-BD-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.03 X 0.20 BD 24--3-20T-BD-24--
Fitxak: 3-20T-BD-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
3-20T-BD-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3-20T-BD-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.03 X 0.20 BD 24--3-20T-BD-24-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7764 pcs Datuen fitxa 3-20T-BD-24.pdf
Zabalera 0.200" (5.08mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 24.000" (609.60mm) Altuera 0.030" (0.76mm)