29-CBSASV-1.5X5.5X0.25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25--29S41--C
Fitxak: 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
29-CBSASV-1.5X5.5X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25--29S41--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7377 pcs Datuen fitxa 29-CBSASV-1.5X5.5X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 5.500" (139.70mm)
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole