29-CBSAP-0.75X1.0X0.25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25--29S85--C
Fitxak: 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
29-CBSAP-0.75X1.0X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25--29S85--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3655 pcs Datuen fitxa 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.000" (25.40mm)
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole