29-CBSA-1.5X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 29-CBSA-1.5X2.0X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 29-CBSA-1.5X2.0X0.2--29S176--CIR
Fitxak: 29-CBSA-1.5X2.0X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
29-CBSA-1.5X2.0X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 29-CBSA-1.5X2.0X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 29-CBSA-1.5X2.0X0.2--29S176--CIR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4756 pcs Datuen fitxa 29-CBSA-1.5X2.0X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole