25-78FS-SU-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25-78FS-SU-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.25 X 0.78 SU 24--FOLDED SERIES
Fitxak: 25-78FS-SU-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
25-78FS-SU-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25-78FS-SU-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.25 X 0.78 SU 24--FOLDED SERIES Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4233 pcs Datuen fitxa 25-78FS-SU-24.pdf
Zabalera 0.780" (19.81mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 24.000" (609.60mm) Altuera 0.250" (6.35mm)