25-109FSDS-BD-300
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25-109FSDS-BD-300
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.25 X 1.09 BD 300"--FOLDED SERI
Fitxak: 25-109FSDS-BD-300.pdf
Stock egoera 980 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
25-109FSDS-BD-300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25-109FSDS-BD-300 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.25 X 1.09 BD 300"--FOLDED SERI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 980 pcs Datuen fitxa 25-109FSDS-BD-300.pdf
Zabalera 1.090" (27.69mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 25.00' (7.62m) Altuera 0.250" (6.35mm)