24S-CBSF-0.75X1.75X0.3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3--24S721--
Fitxak: 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
24S-CBSF-0.75X1.75X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3--24S721-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4488 pcs Datuen fitxa 24S-CBSF-0.75X1.75X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.750" (44.45mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole