24S-CBSA-2.5X5.0X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24S-CBSA-2.5X5.0X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 24S-CBSA-2.5X5.0X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
24S-CBSA-2.5X5.0X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24S-CBSA-2.5X5.0X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4396 pcs Datuen fitxa 24S-CBSA-2.5X5.0X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 5.000" (127.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.000" (127.00mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole