24S-CBSA-2.0X3.25X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24S-CBSA-2.0X3.25X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 24S-CBSA-2.0X3.25X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
24S-CBSA-2.0X3.25X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24S-CBSA-2.0X3.25X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3970 pcs Datuen fitxa 24S-CBSA-2.0X3.25X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 3.250" (82.55mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.250" (82.55mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole