24-CBSF-1.75X3.5X0.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-1.75X3.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-1.75X3.5X0.5--24S247--CI
Fitxak: 24-CBSF-1.75X3.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
24-CBSF-1.75X3.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-1.75X3.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-1.75X3.5X0.5--24S247--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5311 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-1.75X3.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 1.750" (44.45mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole