24-CBSF-1.25X1.5X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-1.25X1.5X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-1.25X1.5X0.2--24S447--CI
Fitxak: 24-CBSF-1.25X1.5X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
24-CBSF-1.25X1.5X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-1.25X1.5X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-1.25X1.5X0.2--24S447--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5916 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-1.25X1.5X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole