24-CBSF-1.0X1.5X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-1.0X1.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-1.0X1.5X0.4--24S488--CIR
Fitxak: 24-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
24-CBSF-1.0X1.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-1.0X1.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-1.0X1.5X0.4--24S488--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5249 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-1.0X1.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole