24-CBSF-0.75X2.25X0.25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-0.75X2.25X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-0.75X2.25X0.25--24S204--
Fitxak: 24-CBSF-0.75X2.25X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
24-CBSF-0.75X2.25X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-0.75X2.25X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-0.75X2.25X0.25--24S204-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4464 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-0.75X2.25X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.250" (57.15mm)
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole