24-CBSAP-1.0X1.75X0.35
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35--24S309--
Fitxak: 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
24-CBSAP-1.0X1.75X0.35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35--24S309-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3489 pcs Datuen fitxa 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.750" (44.45mm)
Altuera - orokorra 0.350" (8.89mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole