24-CBSA-1.0X2.0X0.3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSA-1.0X2.0X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSA-1.0X2.0X0.3--24S591--CIR
Fitxak: 24-CBSA-1.0X2.0X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
24-CBSA-1.0X2.0X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSA-1.0X2.0X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSA-1.0X2.0X0.3--24S591--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5645 pcs Datuen fitxa 24-CBSA-1.0X2.0X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole