24-CBSA-0.5X3.75X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSA-0.5X3.75X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 24-CBSA-0.5X3.75X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
24-CBSA-0.5X3.75X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSA-0.5X3.75X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4692 pcs Datuen fitxa 24-CBSA-0.5X3.75X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 3.750" (95.25mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 3.750" (95.25mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole