23-CBSA-2.0X2.0X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23-CBSA-2.0X2.0X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 23 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 23-CBSA-2.0X2.0X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
23-CBSA-2.0X2.0X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23-CBSA-2.0X2.0X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 23 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4796 pcs Datuen fitxa 23-CBSA-2.0X2.0X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole