22-CBSA-4.5X6.0X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22-CBSA-4.5X6.0X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 22-CBSA-4.5X6.0X0.2.pdf
  • Mezua
22-CBSA-4.5X6.0X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22-CBSA-4.5X6.0X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3582 pcs Datuen fitxa 22-CBSA-4.5X6.0X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 4.500" (114.30mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 6.000" (152.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 6.000" (152.40mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole