22-77RR-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22-77RR-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.23 X 0.77 BD 16--22-77RR-BD-16
Fitxak: 22-77RR-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
22-77RR-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22-77RR-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.23 X 0.77 BD 16--22-77RR-BD-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6801 pcs Datuen fitxa 22-77RR-BD-16.pdf
Zabalera 0.770" (19.56mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.220" (5.59mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
22-8500-610C
22-8500-610C
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD