22-60AH-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22-60AH-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.22 X 0.60 BD 16--22-60AH-BD-16
Fitxak: 22-60AH-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
23 pcs
  • Mezua
22-60AH-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22-60AH-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.22 X 0.60 BD 16--22-60AH-BD-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6402 pcs Datuen fitxa 22-60AH-BD-16.pdf
Zabalera 0.600" (15.24mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.220" (5.59mm)