21-CBSF-1.75X2.0X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 21-CBSF-1.75X2.0X0.6
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 21-CBSF-1.75X2.0X0.6--21S63--CIR
Fitxak: 21-CBSF-1.75X2.0X0.6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
21-CBSF-1.75X2.0X0.6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 21-CBSF-1.75X2.0X0.6 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 21-CBSF-1.75X2.0X0.6--21S63--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5297 pcs Datuen fitxa 21-CBSF-1.75X2.0X0.6.pdf
Zabalera - Orokorra 1.750" (44.45mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.600" (15.24mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole