20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20X-CBS-0.75X2.75X0.185
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79--
Fitxak: 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
20X-CBS-0.75X2.75X0.185ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20X-CBS-0.75X2.75X0.185 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20X-CBS-0.75X2.75X0.185--20X79-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 23648 pcs Datuen fitxa 20X-CBS-0.75X2.75X0.185.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.750" (69.85mm)
Altuera - orokorra 0.185" (4.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount