20S-CBSA-2.5X3.0X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2--20S439--CI
Fitxak: 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSA-2.5X3.0X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2--20S439--CI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5491 pcs Datuen fitxa 20S-CBSA-2.5X3.0X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount