20S-CBSA-2.25X2.75X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSA-2.25X2.75X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 20S-CBSA-2.25X2.75X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
20S-CBSA-2.25X2.75X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSA-2.25X2.75X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4600 pcs Datuen fitxa 20S-CBSA-2.25X2.75X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Non-Vented
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 2.750" (69.85mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Non-Vented Surface Mount