20S-CBSA-2.0X3.5X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2--20S441--CI
Fitxak: 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSA-2.0X3.5X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2--20S441--CI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5177 pcs Datuen fitxa 20S-CBSA-2.0X3.5X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount