20-CBSF-4.25X5.75X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-4.25X5.75X0.6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-CBSF-4.25X5.75X0.6
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20-CBSF-4.25X5.75X0.60--20S547--
Fitxak: 20-CBSF-4.25X5.75X0.6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
20-CBSF-4.25X5.75X0.6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-CBSF-4.25X5.75X0.6 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20-CBSF-4.25X5.75X0.60--20S547-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3240 pcs Datuen fitxa 20-CBSF-4.25X5.75X0.6.pdf
Zabalera - Orokorra 4.250" (107.95mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Beste izenak 20-CBSF-4.25X5.75X0.60
20-CBSF-4.25X5.75X0.60-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Oro har 5.750" (146.05mm) Altuera - orokorra 0.600" (15.24mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount