20-CBSF-0.5X1.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-0.5X1.0X0.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-CBSF-0.5X1.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20-CBSF-0.5X1.0X0.5--20S567--CIR
Fitxak: 20-CBSF-0.5X1.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20-CBSF-0.5X1.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-CBSF-0.5X1.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20-CBSF-0.5X1.0X0.5--20S567--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5178 pcs Datuen fitxa 20-CBSF-0.5X1.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 1.000" (25.40mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount