20-38RBCT-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-38RBCT-SN-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.20 X 0.377 SN 16--20-38RBCT-SN
Fitxak: 20-38RBCT-SN-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
20-38RBCT-SN-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-38RBCT-SN-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.20 X 0.377 SN 16--20-38RBCT-SN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5456 pcs Datuen fitxa 20-38RBCT-SN-16.pdf
Zabalera 0.380" (9.65mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna Flash ionikoa Tin
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.200" (5.08mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Stockean: 9136 pcs
Deskarga: 20-4508-20.pdf
RFQ
Stockean: 8610 pcs
Deskarga: 20-4508-30.pdf
RFQ
20-450-LPI
20-450-LPI
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: XFRMR SEMI-TORO 9VA THRU HOLE
Deskarga: 20-450-LPI.pdf
deskribapena: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
20-38RBCT-BD-16
20-38RBCT-BD-16
fabrikatzaileak: Leader Tech Inc.
deskribapena: 0.20 X 0.377 BD 16--20-38RBCT-BD
Deskarga: 20-38RBCT-BD-16.pdf