18R-CBSF-1.0X3.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13--18R50--CI
Fitxak: 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
18R-CBSF-1.0X3.0X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13--18R50--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6007 pcs Datuen fitxa 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm)
Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole