18R-CBSA-2.0X2.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 18R-CBSA-2.0X2.0X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 18R-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
18R-CBSA-2.0X2.0X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 18R-CBSA-2.0X2.0X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5056 pcs Datuen fitxa 18R-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole