16-44UD-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16-44UD-BD-16
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 0.16 X 0.44 BD 16--16-44UD-BD-16
Fitxak: 16-44UD-BD-16.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
16-44UD-BD-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16-44UD-BD-16 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 0.16 X 0.44 BD 16--16-44UD-BD-16 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4409 pcs Datuen fitxa 16-44UD-BD-16.pdf
Zabalera 0.440" (11.18mm) Mota Fingerstock
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa Unplated
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Luzera 16.000" (406.40mm) Altuera 0.016" (0.41mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Kester
deskribapena: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
Stockean: 571 pcs
Deskarga: 16-4060-0125.pdf
RFQ
16-4
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: XFRMR LAMINATED 64VA CHAS MOUNT
Stockean: 1822 pcs
Deskarga: 16-4.pdf
RFQ
16-4823-90C
16-4823-90C
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Stockean: 8765 pcs
Deskarga: 16-4823-90C.pdf