14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98-
Fitxak: 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4095 pcs Datuen fitxa 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole