14R-CBSF-1.75X2.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13--14R340--
Fitxak: 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
14R-CBSF-1.75X2.5X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13--14R340-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5090 pcs Datuen fitxa 14R-CBSF-1.75X2.5X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 1.750" (44.45mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole