14R-CBSA-2.0X2.0X0.13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 14R-CBSA-2.0X2.0X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 14R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 14R-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
14R-CBSA-2.0X2.0X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 14R-CBSA-2.0X2.0X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 14R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4800 pcs Datuen fitxa 14R-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole